Nowoczesna biblioteka multimedialna powstaje w Lublinie


Nowoczesna biblioteka multimedialna o nazwie Biblio powstaje w Lublinie. Oprócz tradycyjnych zbiorów - książek i czasopism - będą w niej książki, muzyka, filmy, gry i programy edukacyjne zapisane na nośnikach elektronicznych.

Sir Michael Caine nie chce oglądać żadnych starych filmów ze swoim udziałem. Jak twierdzi, to byłoby dla niego okropne... Znamy już pierwszych zwycięzców w kategorii Album Roku, wyłonionych w 12 stacjach Miasta Muzyki. Tymczasem na The Best of Miasto Muzyki 2009 trwa plebiscyt, w którym wybieracie największy przebój mijającego roku. Na koniec roku sosnowiecka grupa Frontside zaplanowała trasę po Polsce. W przygotowaniach także nowe wydawnictwo.Lady GaGa szykuje kontrowersyjną koncertową produkcję. Artystka zamierza wykorzystać na scenie ludzkie zwłoki. W ubiegłym roku Międzynarodowe Targi w Katowicach Sp.z.o.o. powróciły po dwunastoletniej przerwie do tradycji organizowania Śląskich Targów Książki. Zespół Godsmack kończy pracę nad nową płytą, "The Oracle". Grupa opublikowała w sieci singel promujący wydawnictwo.

Nie Zac Efron ("High School Musical), ani Chace Crawford (serial "Plotkara"), tylko mało znany tancerz Kenny Wormald wystąpi w głównej roli w remake'u kultowego filmu "Footloose".

Depeche Mode podczas pierwszego koncertu w Łodzi (wtorek, 10 lutego) nie zawiedli. Jak zwykle za oddane reakcje fanów odwdzięczyli się doskonałym przedstawieniem. Przedstawiciele brytyjskiego girlsbandu Sugababes wytoczyli proces byłej wokalistce grupy, Mutyi Buenie. Piosenkarka i założycielka zespołu złożyła bowiem wniosek o prawa do nazwy Sugababes.

Amerykańscy internauci wybrali gwiazdy, które wywierają zły wpływ na swoją publiczność. W ankiecie zwyciężyła Miley Cyrus. Grupa Raz Dwa Trzy pracuje nad współczesną wersją utworu "Nie pytaj o Polskę" Republiki. Jeden z najbardziej znanych przebojów polskiej muzyki lat 80. zostanie wykonany podczas koncertu we Wrocławiu (23 kwietnia) w zupełnie nowej aranżacji. Tommy Sparks "Tommy Sparks", UniversalNoel rozpocznie solową karierę, a Liam założy nowy zespół - tak w skrócie przedstawiają się plany braci Gallagher po rozpadzie ich zespołu Oasis. 71-letni czeski reżyser Jirzi Menzel został pobity w Dubrowniku - poinformowały w piątek, 7 sierpnia, chorwackie media. Grupa White Lies ponownie odwiedzi nasz kraj. Kto nie zobaczył zespołu podczas festiwalu Heineken Open'er, będzie miał okazję nadrobić zaległość 7 lutego w stołecznym klubie Stodoła.

Misia na Festiwalu Beethovena - koncerty w Krakowie i Warszawie


Z koncertem "Our Chopin Affair" wystąpi podczas Wielkanocnego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena portugalska pieśniarka Misia. Koncerty będące połączeniem muzyki klasycznej, fado i jazzu odbędą się w czwartek w Krakowie i w niedzielę w Warszawie.

Cherie Currie napisze drugą autobiografię


Film o grupie "The Runaways" zachęcił wokalistkę Cherie Currie do ponownego zmierzenia się z własną autobiografią.

Najlepsze od Ala Jarreau


Al Jarreau jest przez wielu uważany za największego żyjącego wokalistę jazzowego. Niedawno ukazała się kompilacja z 16 utworami, pokazującymi przekrojowo twórczość tego artyty - "The Very Best Of: An Excellent Adventure".

Maleńczuk: Artysta może ćpać


Kolejna kontrowersyjna wypowiedź Macieja Maleńczuka. Tym razem wokalista opowiada o roli narkotyków w życiu artystów.

Brosnan oczarowany Polańskim


W lutym pojawi się w polskich kinach najbardziej chyba oczekiwany film Romana Polańskiego – "Autor Widmo", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice