PKN Orlen miał 273 mln zł skonsolidowanego zysku netto wg metody LIFO w I kw. 2010 r.


Warszawa zajęła trzecie miejsce w rankingu ulubionych europejskich metropolii przedsiębiorców. Najsilniejszą stroną polskiej stolicy jest dostęp do finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw a także elastyczne w porównaniu z innymi krajami prawo pracy.

Czasopismo „Logistyka a Jakość” postanowiło zbadać opinie na temat współpracy środowiska nauki i przedsiębiorców w sferze logistycznej. Wyniki ankiety zapewne ukażą się we wrześniowym numerze czasopisma. ... Uzgodniono zmiany w gazowej umowie rządów Polski i Rosji - poinformowała we wtorek agencja Prime-TASS. Polskie Ministerstwo Gospodarki zaprzecza. O pierwszym wyroku sądu, korzystnym dla ofiary toksycznych opcji walutowych, opierającym się na przesłankach merytorycznych, informuje "Puls Biznesu".Kolejny skandal budowlany w Szanghaju. Z jednego z mostów odpadł fragment betonowej konstrukcji, a z wnętrza filaru wysypały się worki po cemencie i śmieci. Firma, która prowadziła renowację mostu twierdzi, że dziury w moście to elementy dekoracji. Notowana na NewConnect spółka Photon Energy 21 kwietnia kupiła prawa do projektu instalacji paneli fotowoltaicznych na dachach budynków w miejscowości Albstadt w jednym z najbardziej słonecznych części Niemiec. System REACH – pakiet legislacyjny zakładający obowiązkową rejestrację substancji chemicznych, ocenę dokumentacji technicznej oraz ocenę substancji, udzielanie zezwoleń na wykorzystywanie substancji do produkcji i obrotu, a także powołujący Europejską Agencję Chemikaliów z siedzibą w Helsinkach, w Finlandii.


Najprawdopodobniej koszt budowy gazoportu będzie niższy niż wcześniej zakładano, a jednocześnie przedsięwzięcie otrzyma większe wparcie z funduszy unijnych – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Nokia udostępniła bezpłatnie Ovi Files - usługę zapewniającą stały dostęp do plików zapisanych na komputerze. Usługa ta dostępna jest przez dowolną przeglądarkę internetową, zarówno poprzez komputer, jak i bezpośrednio przy użyciu urządzeń mobilnych.

Wbrew sprzeciwowi przemysłu Komisja Europejska zdecydowanie popiera ograniczenie unijnych emisji CO2 o 30 proc. do 2020 r., zamiast uzgodnionych już 20 proc. - wynika z uzyskanego przez PAP dokumentu, który KE przyjmie w środę. 54 osoby uznano za zaginione w wyniku poniedziałkowej katastrofy w Sajańsko-Szuszeńskiej elektrowni wodnej w Chakasji, na południowo-zachodniej Syberii. Kilkanaście tysięcy krakowian może trafić do rejestru dłużników. Władze Krakowa tylko czekają na wejście w życie odpowiednich przepisów, pisze "Dziennik Polski".\\\\\\\"\\\\\\\" W tym roku pogoda na Wszystkich Świętych dopisze - zapowiadają meteorolodzy. W weekend w większości regionów ma być pogodnie, ale chłodno. Linie lotnicze w Polsce w ruchu regularnym przewiozły w zeszłym roku 16,1 mln pasażerów, o 9,5 proc. mniej niż rok wcześniej. Przewozy lotnicze ratowały czartery, którymi poleciało o 3,5 proc. więcej pasażerów 3-4 mln euro za jeden MW zainstalowanej mocy w elektrowni jądrowej oferują potencjalni partnerzy strategiczni polskiemu inwestorowi, firmie PGE - powiedziała pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej i wiceminister gospodarki Hanna Trojanowska.

CP Energia i KRI nie uzgodniły wspólnego stanowiska w sprawie fuzji


Zarząd CP Energia poinformował, iż po przeprowadzeniu niezbędnych analiz spółki podjęły decyzję o odstąpieniu od kontynuowania działań zmierzających do połączenia obydwu podmiotów.

CEZ skupi się na inwestycjach w Czechach i na Słowacji


Jak poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”, CEZ skoncentruje się na inwestycjach w elektrownie jądrowe w Czechach i na Słowacji ograniczając tym samym zakupy firm zagranicznych.

Boni o przedłużeniu elastycznej linii kredytowej MFW dla Polski


Szef zespołu doradców premiera Michał Boni uważa, że przedłużenie dla Polski elastycznej linii kredytowej Międzynarodowego Funduszu Walutowego być może jest potrzebne z punktu widzenia ewentualnych zagrożeń spekulacyjnych.

Wierzyciele Naftohazu zgodzili się na restrukturyzację długu


Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, wierzyciele ukraińskiego Naftohazu zgodzili się na restrukturyzację długu 500 mln dol. w postaci euro obligacji, których termin wykupu minął w końcu września.

Jeśli chcesz dla swojej firmy zamówić doskonałej jakości kalendarze reklamowe koniecznie zobacz co przygotowała nasza drukarnia

Jeśli będziecie chcieli mieć porady prawne Wrocław to polecam tę kancelarię, jestem naprawdę zadowolony

Pomorskie: w powiecie człuchowskim powstaną wiatraki


Jak podaje Polska Dziennik Bałtycki, pod Człuchowem w ciągu kilku lat ma powstać ponad sto wiatraków - pierwsze już w 2010 r.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

zamówiliśmy kalendarze w Sosnowcu

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice