Niepotrzebnie odkrył Amerykę


Gentleman "Diversity", Universal

Gary Barlow i Robbie Williams nagrali wspólną piosenkę. Frontman Kasabian, Tom Meighan, zaraził się świńską grypą. Delphine de Vigan autorka książki "Podziemne godziny" ("Les heures souterraines") została laureatką tegorocznej edycji nagrody polskich studentów "Lista Goncourtów - polski wybór 2008". Werdykt ogłoszono w sobotę podczas 13. Targów Książki w Krakowie.Erykah Badu "New Amerykah Part Two: Return Of The Ankh" Universal Jeden z amerykańskich kościołów baptystycznych zamierza oprotestować uroczyste pożegnanie zmarłego 16 maja wokalisty Ronniego Jamesa Dio. Wyznawcy Westboro Baptist Church z Kansas przekonują, że artysta "czcił szatana" i "nawoływał do przemocy". Multikino po raz drugi otrzymało nagrodę Superbrands, w kategorii Rozrywka.

Organizatorzy warszawskiego koncertu niesfornego Petera Doherty'ego potwierdzają, że brytyjski muzyk wystąpi w stolicy 11 czerwca.

W sekcji „Nowe Kino Indii” zostanie zaprezentowany obraz pod tytułem „New York”, który jest szerszym spojrzeniem na hinduską mniejszość w Stanach Zjednoczonych po zamachach 11 września. Reżyser filmu, Kabir Khan, będzie gościem OFF PLUS CAMERA. Na pocztku przyszego roku ma ruszy w odzi budowa centrum filmowego Davida Lyncha. Warta ponad 150 mln dolarw inwestycja ma by zakoczona w 2012 roku - poinformowa w poniedziaek na konferencji prasowej wiceprezydent miasta Wodzimierz Tomaszewski. rodki na inwestycj maj pochodzi m.in. z funduszy europejskich.

Andrzej Wajda, uhonorowany za "Tatarak" prestiżową Europejską Nagrodą Krytyków FIPRESCI, uważa, że ten film może znaleźć "większą widownię i większe zrozumienie, akceptację" za granicą niż w Polsce. "This Is It" to najlepszy przeciętny film, jaki w życiu widziałem! Gwiazda kultowej serii o zjawiskach nadprzyrodzonych nie wyklucza, że powstanie trzecia odsłona filmowego "Z Archiwum X".W nowym odcinku "39 i pół" Darka spotka miła niespodzianka: dostanie spadek. Natomiast Patryk nie będzie miał tyle szczęścia w życiu. Szanghajska Orkiestra Symfoniczna gościć będzie 23 marca w Filharmonii Łódzkiej na koncercie poświęconym muzyce Dalekiego Wschodu. Najstarsza orkiestra symfoniczna Azji przedstawi głębokie tradycje muzyczne swojego regionu. Gra na fortepianie i na skrzypcach. Ma na imię Julia i pisze piosenki. Lubi je nazywać "classical punk". "Classical" z powodu intencji, "punk" z powodu wykonania. Pochodzi z Olsztyna, od dwóch lat mieszka w Berlinie. Jako pierwsza Polka nagrała album dzięki wytwórni Sellaband.com. Julia Marcell.

Thy Disease przed premierą


W poniedziałek, 30 listopada, na sklepowe półki trafi "Anshur-Za", piąta płyta krakowskiej formacji Thy Disease, nad którą patronat medialny objęła INTERIA.PL.

Zmarł Mick Green


W poniedziałem, 11 stycznia zmarł Mick Green, brytyjski gitarzysta.

Wystawa o Polańskim w Berlinie


Wystawę kilkuset zdjęć, fotosów i plakatów z filmów Romana Polańskiego otwarto w niedzielę, 14 lutego, wieczorem w berlińskiej galerii "Der Ort".

Aguilera kopiuje Lady GaGę?


Pochodzący z Senegalu wokalista r'n'b Akon uważa, że Christina Aguilera na swojej nowej płycie "Bionic" (premiera 4 czerwca) niepotrzebnie stara się naśladować Lady GaGę.

Nasza firma do wielu lat organizuje przewozy autokarowe do krajów Europy

Kuzynka Susan w "Mam talent"!


W programie "Britain's Got Talent" pojawiła się daleka kuzynka Susan Boyle - Kerry-Anne, która podobnie jak jej słynna krewna posiada wokalny talent. Dziewczyna zaznaczyła jednak, że ona i Susan nigdy nie miały okazji się spotkać.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze reklamowe

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice