Misia na Festiwalu Beethovena - koncerty w Krakowie i Warszawie


Z koncertem "Our Chopin Affair" wystąpi podczas Wielkanocnego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena portugalska pieśniarka Misia. Koncerty będące połączeniem muzyki klasycznej, fado i jazzu odbędą się w czwartek w Krakowie i w niedzielę w Warszawie.

Elizabeth Hurley zabrania swojemu synowi oglądania filmów z Hugh Grantem - dawnym narzeczonym aktorki - ponieważ zawierają jej zdaniem zbyt wiele przekleństw. Ozzy Osbourne wyda nowy abum zatytułowany "Scream". Płytę zapowiada utwór "Let Me Hear You Scream", który pierwszy raz został zaprezentowany w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Hans Zimmer skomponuje ścieżkę dźwiękową do gry komputerowej "Call of Duty: Modern Warfare 2".Toni Braxton chce nagrać duet z Alicią Keys. Zapowiadany na 7 kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej koncert Pete'a Doherty'ego odbędzie się w innym terminie - poinformowali nas organizatorzy występu. W sobotę 30 stycznia o godzinie 17. odbędzie się premiera przedstawienia dla dzieci "Malutka Czarownica" na podstawie tekstu Otfrieda Preusslera, w reżyserii Lecha Wrońskiego.

4 maja, w warszawskim klubie Progresja, wystąpi formacja Zeromancer. Koncert będzie częścią europejskiej trasy promującej nowy album Norwegów, zatytułowany "The Death Of Romance".

W piątek, 18 czerwca, w kinach Orange IMAX zadebiutuje trzecia część kultowej animacji "Toy Story". Trójwymiarowy film "Toy Story 3" obejrzą widzowie kin IMAX w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Dla naszych internautów mamy zaproszenia! Brytyjski raper Dizzee Rascal skończył z imprezowym trybem życia. Gwiazdor ma również poważne plany związane z przemysłem filmowym - zamierza zostać pierwszym czarnoskórym odtwórcą Jamesa Bonda.

Grupa The Strokes wyjawiła pierwsze szczegóły dotyczące czwartej płyty. Longplay powinien ukazać się we wrześniu. Dziś na antenie radiowej Trójki odbędzie się premiera najnowszego singla Iowa Super Soccer "My World". Tuż po tym wydarzeniu przed wydaniem drugiej płyty "Stories Without Happy Ending" zespół wyruszy w krótką trasę koncertową, która obejmie sześć miast. W najbliższa sobotę 19 czerwca o godzinie 20 na Placu Defilad w Warszawie rozpocznie się koncert wiankowy. Niestety nie wystąpi na nim zespół Fun Lovin' Criminals.Lao Che prezentuje okładkę najnowszego albumu "Prąd stały/Prąd zmienny" autorstwa Krzysztofa Ostrowskiego. Premiera płyty nakładem Anteny Krzyku/Opensources już 1 marca. Album zapowiada singiel "Czas", który jako nowość zadebiutował na 14 miejscu Listy Przebojów Trójki. Virginie Despentes, reżyserka głośnego "Gwałtu" szykuje kolejny projekt. W melodramacie "Bye Bye Blondie" główne role zagrają Emmanuelle Béart i Béatrice Dalle. W sobotę, 5 grudnia poznaliśmy zwycięzcę II edycji programu "Mam talent!". Show telewizji TVN i 300 tys. złotych wygrał głosami widzów Marcin Wyrostek. Na podium znaleźli się także bracia Legun i Alexander Martinez.

Noah Baumbach zrezygnował z pracy z Benem Stillerem


Noah Baumbach porzucił reżyserię filmu "Mr. Popper's Penguins".

Peter Gabriel chwali Radiohead


Peter Gabriel pochwalił grupę Radiohead za otwartość na eksperymenty.

"Rejs" wraca do Torunia


Dwugodzinny występ z udziałem Inżyniera Mamonia, Kaowca i Sidorowskiego a wieczorem dancing w stylu PRL - to atrakcje wycieczkowego statku, który będzie pływał do jesieni po Wiśle w okolicy Torunia. To z tego miasta 40 lat temu wyruszył wycieczkowiec uwieczniony w komedii Marka Piwowskiego.

Off Festival pod znakiem Chopina


Znamy już pierwsze gwiazdy Off Festivalu 2010 w Mysłowicach. W tym roku impreza odbędzie się w ramach obchodów Roku Szopenowskiego.

Odkrycie za 100 mln funtów


Rzeczoznawcy sztuki są przekonani, że odcisk palca odkryty na płótnie obrazu nabytego na aukcji za 19 tys. USD może być dowodem na to, iż płótno wyszło spod pędzla Leonarda da Vinci i jest warte 100 mln funtów - donosi tygodnik "Antiques Trades Gazette".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice