"YCD": dlaczego nie skreślają od razu tych, którzy tańczyć w ogóle nie potrafią?


Pewnie wiele razy każdy z fanów programu, oglądając go w TV zastanawiał się, co kierowało osobami decyzyjnymi, iż zdecydowały się pokazać danego tancerza jurorom? Uczestnik taki najczęściej tańczyć nazbyt dobrze nie potrafi, często zdarzy mu się pomylić kroki, bądź wykazać totalnym brakiem poczucia rytmu. Gdzie więc sens i logika takiego postępowania?

210. rocznicę istnienia obchodzi w tym roku kaliska scena założona przez Wojciecha Bogusławskiego. Najważniejsze uroczystości rocznicowe odbędą się podczas majowych 50. Kaliskich Spotkań Teatralnych - festiwalu sztuki aktorskiej. Perkusista Craig Nunenmacher opuścił grupę Black Label Society. "Narodzie, jest mi smutno i trochę jest mi wstyd. Mamy fatalny gust narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało.Legendarne studia nagraniowe Abbey Road w Londynie zostały we wtorek oficjalnie uznane za obiekt o znaczeniu historycznym, dzięki czemu przyciągający fanów muzyki pop z całego świata budynek będzie zachowany. Koncertem Junior Stressa w piątek (14 sierpnia) rozpoczyna się kolejna edycja polskiego święta muzyki reggae - Ostróda Reggae Festival. Podczas trzech dni na terenie dawnych koszar zagra ponad 30 wykonawców z całego świata. Kłótnie, wzajemne oskarżenia o mówienie nieprawdy i uprawianie polityki, przerywanie obrad głośnym buczeniem i okrzykami "hańba" oraz zapowiedź strajku okupacyjnego - tak wyglądała w środę sesja Rady Miejskiej w Łodzi poświęcona budowie Centrum Festiwalowo-Kongresowego "Camerimage Łódź Center".

Czy Piotr Kupicha, lider grupy Feel, zamierza zakończyć działalność zespołu i rozpocząć karierę solową?

Aktor powróci do roli dr Lawrence'a Gordona w najnowszej części cyklu "Piła". Znany amerykański aktor Ed Harris odebrał w USA polską nagrodę filmową im. Poli Negri. Uhonorowana została jego współpraca z reżyserką, Agnieszką Holland. Statuetkę wręczono mu podczas 11. Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles.

Werner Herzog przygotowuje się do realizacji filmu dokumentalnego o jaskini Chauvet-Pont-d'Arc. Obraz zrealizowany zostanie w technice 3D - poinformował na swym blogu krytyk Roger Ebert. Max Brown ma problemy z zapamiętaniem poetyckich tekstów w serialu "Dynastia Tudorów". Występ Edyty Górniak uświetni Galę Złote Kaczki 2009, która odbędzie się 18 listopada 2009 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w WarszawieRodzice dziewczyny, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach po koncercie Metalliki w październiku 2009 roku, nie ustają w poszukiwaniach córki. Fani muzyki Madonny powinni uzbroić się w cierpliwość. Dla królowej popu aktualnym priorytetem jest film "W.E.". Przyczyną śmierci Liama Mahera, wokalisty grupy Flowered Up, było przedawkowanie heroiny.

Majka Jeżowska w szpitalu!


Z podejrzeniem zawału serca Majka Jeżowska (49 l.) trafiła do szpitala w Sandomierzu.

Meksykanie nie chcą Mela Gibsona


Mel Gibson weźmie udział w produkcji "How I Spent My Summer Vacation". Film, którego akcja kręcona będzie się w więzieniu w Veracruz, w Meksyku już wzbudza kontrowersje i protesty.

Co działo się na planie teledysku Blow


Sprawdźcie co działo się na planie teledysku oraz na montażu klipu do "Lekkości bytu" - pierwszego singla z albumu Flow i Świętego.

Lady GaGa: Wyśpię się w grobie


Lady GaGa podczas nieoczekiwanego przemówienia na koncercie w Szwecji oświadczyła, że nie przerwie swojego tournee, nawet jeśli będzie wykończona.

Lipnicka o nowej Chylińskiej: jest coś desperackiego w tej metamorfozie


Anita Lipnicka, której najnowsza płyta "Hard Land Of Wonder" właśnie ukazała się na rynku, dokonała swoistej oceny polskiego rynku muzycznego w rozmowie z dziennikarzem Onet.pl.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze reklamowe

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice