Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników z udziałem wicepremiera Pawlaka


Aktualna sytuacja polskiego górnictwa oraz uwarunkowania jego funkcjonowania to główne tematy posiedzenia Zespołu Trójstronnego ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników. Spotkanie, w którym uczestniczył wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak, odbyło się 25 lutego br. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie.

Komunikat Ministerstwo Finansów Jak poinformował resort finansów - ze względu na przedłużający się proces odbudowy centralnej bazy danych systemu CELINA konieczne jest wyłączenie serwisów CELINA – ... Jak poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”, posiadaczom akcji pracowniczych Taurona oferuje się obecnie już od 90 do 95 gr za sztukę. Zakres tematyczny kursu: 1.Prawo pracy - 9h 2.Rozliczenia z ZUS - 6h 3.Dokumentacja pracownicza - 3h 4.Podatki - 9h 5.Lista płac - 6h 6.Obsługa programu Płatnik ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieRosyjski koncern naftowy Surgutnieftiegaz, który chce pozbyć się posiadanego pakietu 21,2% akcji węgierskiego koncernu naftowego MOL, mógłby wymienić te akcje na litewską rafinerię w Możejkach, której właścicielem jest PKN Orlen, uważają analitycy, cytowani przez rosyjską gazetę "RBK-daily". Były minister gospodarki Piotr Woźniak został wybrany na szefa rady administracyjnej Agencji ds. Współpracy Organów Regulacji Energetyki UE (ACER) z siedzibą w Lublanie - poinformował w poniedziałek w Brukseli minister ds. europejskich Mikołaj Dowgielewicz. AmRest, właściciel KFC i Burger Kinga chce rozwijać sieć fast foodów dla kierowców. - Rynek ma ogromne perspektywy - mówi Dziennikowi Gazecie Prawnej Wojciech Mroczyński z zarządu AmRestu

Od czasów raportu Klubu Rzymskiego, a w zasadzie już od Malthusa, popularne są różnorakie prognozy zakładające załamanie się całej cywilizacji ludzkiej, czy to na skutek przyrostu ludności czy też emisji dwutlenku węgla. Wszystkie te prognozy mają jedną wspólną cechę - nie sprawdzają się. Czy jednak teoria peak oil w odróżnieniu od innych przepowiedni ma solidne podstawy naukowe? Świat bez ropy czyli plastik z elektryczności.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"The Hurt Locker\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" w reżyserii Kathryn Bigelow triumfował poniedziałek dwa trofea podczas Gotham Idependent Film Awards. Izby rolnicze chcą, by obowiązkowo na serach, jogurtach, sokach, kiełbasie czy maśle była cena informująca, ile kosztuje ich wyprodukowanie, pisze Gazeta Wyborcza.

Zespół Raz Dwa Trzy pracuje nad współczesną wersją \\\\\\\"Nie pytaj o Polskę\\\\\\\" Republiki. Jeden z najbardziej znanych przebojów polskiej muzyki lat 80. zostanie wykonany podczas koncertu we Wrocławiu (23 kwietnia) w zupełnie nowej aranżacji. Nie jest prostytutką, ale jej obowiązki wychodzą poza zakres usług świadczonych przez kelnerki. Dama do towarzystwa - też nie... Za niewypłacone pensje, pracę po kilkanaście godzin na dobę, zakwaterowanie w zaszczurzonych barakach. Polacy, którzy wyjechali na saksy, coraz odważniej walczą o swoje prawa z nieuczciwymi pracodawcamiW piątek Sejm wybierze dwóch członków Rady Polityki Pieniężnej. Wczoraj sejmowa komisja finansów publicznych przesłuchiwała czterech kandydatów Niemcy zapowiadają uznawanie zagranicznych kwalifikacji zawodowych. Zmiana przepisów ułatwi poszukiwanie pracy tysiącom Polaków. Pierwsze zmiany nastąpią od stycznia 2010 roku – donosi w swoim wydaniu internetowym ... W piątek rosyjski minister energetyki Siergiej Szmatko i towarzyszącego mu szef Rosatomu Siergiej Kirijenko z bułgarskim ministrem gospodarki, energetyki i turystyki Trajczo Trajkowem miedzy innymi na temat kontynuacji budowy elektrowni atomowej w Belene.

Uzależnieni od zakupów Amerykanie wracają do nałogu


W czasie recesji amerykański deficyt na rachunku bieżącym się skurczył, jednak w ostatnich miesiącach znów zaczął rosnąć. Oznacza to, że Amerykanie znów konsumują.

Energetyka rozproszona szansą dla realizacji NPRE


Realizacja Narodowego Programu Redukcji Emisji wymusi na nas inwestycje w energetykę na poziomie 4 mld euro. Według prof. Krzysztofa Żmijewskiego nie będzie to możliwe bez inwestowania w energetykę rozproszoną.

NWR wycofuje ofertę obligacji wartych 700 mln euro


Rzecznik ministerstwa skarbu Maciej Wewiór powiedział w środę PAP, że ostateczna cena sprzedaży 16,05 proc. akcji Enei została ustalona na poziomie 16 zł za akcję. Dodał, że resort będzie w najbliższym czasie finalizował tę transakcję.

Amortyzacja jednorazowa a środki transportu


W dniu 6 lipca 2009 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach (dalej:"WSA") wydał w sprawie o sygnaturze akt I SA/Gl 1126/08 wyrok, w którym wskazał, że zakres środków trwałych podlegających preferencyjnym zasadom jednorazowej amortyzacji jest ograniczony (dalej: "wyrok").

RWE rezygnuje z udziału w budowie siłowni atomowej w Belene


RWE rezygnuje z udziału w projekcie budowy drugiej bułgarskiej elektrowni atomowej w naddunajskim Belene. Poinformowała o tym w środę w Sofii Galina Toszewa, szefowa Bułgarskiego Holdingu Energetycznego, jednoczącego największe krajowe spółki energetyczne.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

zamówiliśmy kalendarze w Sosnowcu

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice