Brosnan oczarowany Polańskim


W lutym pojawi się w polskich kinach najbardziej chyba oczekiwany film Romana Polańskiego – "Autor Widmo", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter".

Do redakcji INTERIA.PL dotarło oświadczenie podpisane przez Peję. Raper w piśmie odniósł się do słów Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, który nazwał hiphopowca "bandytą" W wytwórni Dimension Films powstanie niskobudżetowa wersja przebojowej "Mumii". Przedstawienie musicalowe "Lalka", na podstawie powieści Bolesława Prusa, wystawi po raz pierwszy w Polsce Teatr Muzyczny w Gdyni. Premiera 27 lutego.Zdjęcia do sequelu "Seksu w wielkim mieście" rozpoczęły się oficjalnie we wtorek w Nowym Jorku. Na planie jako pierwsza pojawiła się aktorka Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw. Album "Evangelion" grupy Behemoth już drugi tydzień z rzędu znajduje się na szycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli we wtorek kolejną apelację, argumentując, że zakończenie trwającej od 33 lat sprawy sądowej jest w interesie wymiaru sprawiedliwości USA - poinformowała w środę AP.

Studio Dreamworks oznajmiło, że pierwsze trzy części kultowego obrazu o zielonym ogrze, zostaną przekształcone w 3D.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "The Men Who Stare at Goats" w reżyserii Granta Heslova. Colin Farrell nie szczędzi ciepłych słów Tomowi Cruise'owi.

Płyta "Modern Rocking" Agnieszki Chylińskiej, która miała premierę 23 października, wciąż znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się wydawnictw w Polsce. W tej chwili album osiągnął platynowy status. Grupa Partizan zaplanowała kolejne koncerty. Zespół wystąpi w Poznaniu oraz Zielonej Górze. Drugi dzień warszawskiego festiwalu znaczyły długie kolejki po bilety i szczelnie wypełnione sale kinowe. Podczas gdy świat dziwił się przyznaniu Pokojowej Nagrody Nobla, goście 25. WFF tłumnie odwiedzali sobotnie projekcje.Wkrótce rozpoczną się prace nad filmem opowiadającym o ostatnich dniach Jima Morrisona, legendarnego wokalisty amerykańskiej formacji The Doors. Obraz będzie nosił tytuł "The Last Beat", a jego reżyserem został Robert Saitzyk. Borys Lankosz jest autorem teledysku do najnowszej piosenki Roberta Gawlińskiego "Grzesznicy". - Liczę na wywołane kontrowersje, oryginalność wyróżni nasz film z wielu innych - uważa twórca 'Rewersu". Powstanie sześć filmów na podstawie bestsellerowych kryminałów szwedzkiej autorki Lizy Marklund.

Wyreżyseruje remake "Sierocińca"


Mark Pelington wyreżyseruje dla New Line Cine i Warner Bros remake hiszpańskiego horroru "Sierociniec".

Artyści bojkotują Izrael. "Terroryzm kulturalny"?


Alternatywna legenda Pixies, formacja Gorillaz i inne zespoły odwołały koncerty w Izraelu z powodu izraelskiego ataku na flotyllę z pomocą dla Strefy Gazy. W wyniku ataku zginęło dziewięć osób.

Christina Aguilera wraca na wiosnę


Christina Aguilera kończy prace nad płytą. Nowy album artystki ukaże się w marcu.

Barbra Streisand nie da się Las Vegas


Barbra Streisand odrzuciła kontrakt opiewający na kwotę stu milionów dolarów.

Sputnik na półmetku


Warszawska edycja Festiwalu "Sputnik nad Polską" dobiegła półmetka. Ostatnie dni upłynęły na retrospektywach filmów: Karena Szachnazarowa, Wasilija Szukszyna i Andrieja Tarkowskiego.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice