Maleńczuk: Artysta może ćpać


Kolejna kontrowersyjna wypowiedź Macieja Maleńczuka. Tym razem wokalista opowiada o roli narkotyków w życiu artystów.

10 maja ukaże się drugi studyjny album zespołu Stan Miłości i Zaufania. Krążek będzie zatytułowany "Sygnały". Bogate życie prywatne Tigera Woodsa stanie się podstawą do scenariusza filmowego. W Hollywood trwa wyścig o prawa do produkcji filmu o słynnym golfiście. Czy Daniel Day-Lewis zagra Moriarty'ego w drugiej części przygód Sherlocka Holmesa w reżyserii Guya Ritchiego? Spekulacje portalu Production Weekly wywołały lawinę komentarzy.Od śmierci Michaela Jacksona jego spadkobiercy wzbogacili się o miliard dolarów. Chase Palmer napisze scenariusz do nowej adaptacji "Diuny". Szkic scenariusza przygotował wcześniej Josh Zetumer. Lata 60., dekada "małej stabilizacji", czas siermiężnej nudy i szarości. Jedną z najważniejszych dróg ucieczki stało się kino, magiczny wehikuł, który pozwalał oderwać się od nijakiej codzienności. Jazz, moda, nowe trendy i idee, wszystko to przenikało dzięki niemu w granice gomułkowskiej polski. Jakie to było kino - o tym będzie można się przekonać oglądając nowy cykl Telewizji Kino Polska "Cudowne lata".

"Enter Sandman", "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets" - te utwory na pewno usłyszą fani Metalliki podczas koncertu, który odbędzie się środę, 16 czerwca, na warszawskim lotnisku Bemowo.

Koncert Kevina Costnera, który 20 marca miał wystąpić w Gdyni wraz z rockowym zespołem Modern West, został odwołany. Amerykański aktor i reżyser po raz pierwszy miał zaprezentować się w Polsce w roli muzyka. Uroczysta europejska premiera filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej", w której wezmą udział m.in. Anna Paquin ("Fortepian", "Czysta krew"), odtwórczyni głównej roli, reżyser John Kent Harrison oraz kompozytor Jan A.P. Kaczmarek, odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia w kinie Neptun w Gdańsku.

In Twilight's Embrace, poznańska formacja metal/hardcore, oficjalnie rozpoczyna prace nad drugim albumem. W październiku 2012 r. w Katowicach otwarte zostanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka - jedyna podobna w Polsce wspólna inwestycja dwóch dużych uczelni: Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele władz uczelni. W piątek, 20 listopada rozpocznie się akustyczna trasa koncertowa Kayah, promująca najnowszy album Artystki - "Skała".Brytyjska formacja The Cribs została zmuszona w miniony piątek (16 kwietnia) do odwołania koncertu na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Lot, którym mieli podróżować muzycy, został odwołany z powodu pyłu wulkanicznego, paraliżującego ruch lotniczy w Europie. Zobacz teledysk "Crying Lightning" promujący najnowszy album "Humbug", który ukaże się w sklepach 24 sierpnia. Poznaliśmy szczegóły i okładkę płyty "Black Gives Way To Blue", pierwszego studyjnego materiału grupy Alice In Chains od 1995 roku.

Apel w sprawie emisji "Katynia"


Minister kultury Włoch Sandro Bondi zaapelował w środę do telewizji publicznej RAI o emisję "Katynia" Andrzeja Wajdy. Tym samym poparł postulat polityków centroprawicowej koalicji rządowej.

Decapitated w pełnym składzie


Poznaliśmy nowy skład Decapitated. Deathmetalowa grupa rodem z Krosna wznawia działania koncertowe.

Lil Wayne będzie wydawał, siedząc więzieniu


Lil Wayne, któremu grozi rok pozbawienia wolności, zamierza dołożyć wszelkich starań, by odsiadka nie zakłóciła jego muzycznej kariery.

Peja: jeśli mnie skażą, skończę z muzyką


"Jeśli sąd mnie skaże, skończę z muzyką, ponieważ uważam, że nie ma sensu robić czegoś, co zaprowadzi cię wprost za kraty" - tak o akcie oskarżenia wypowiedział się Peja, któremu zarzuca się, że podczas wrześniowego koncertu w Zielonej Górze publicznie nakłaniał do pobicia 15-letniego chłopaka.

Sabaton na zamku w Malborku


4 czerwca w niesamowitej scenerii zamku w Malborku wystąpi szwedzka formacja Sabaton. Koncert odbędzie się pod szyldem Coat Of Arms Malbork Feast.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszelki przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy

kalendarze

na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice